gallery/dsc_0245

Sigita Valevičienė

sigita.eu

Keturių vaikų mama, psichologė, hipnogimdymų mokytoja (UK), knygos "Motinystės kelias" autorė, 11 metų dirbanti nėštumo, gimdymo ir laikotarpiu po gimdymo srityje.

 

"Aš tikiu, jog gimdymas, šiuolaikinei vakarietei likęs vienas iš retų inicijuojančių patyrimų - tai didžiulis, pilnas, intensyvus pokytis. Ir jis mus paliečia giliai - mūsų santykį su kūnu, pasitikėjimą juo ir gamta, pasitikėjimą savimi, savo intuicija, atveria mūsų nesaugumą, baimę paleisti kontrolę, susitikti su nežinomybe, mūsų baimę prisiliesti prie gyvenimo ir mūsų netobulumo, skausmo...Ir tai nuostabus laikas atrasti save ir užgimti ne tik vaikeliui, bet ir mamai. "

 

Irena Strazdienė

unijoga.lt

 

Nuo 2010 m. besilaukiančiųjų jogos ir meditacijų instruktorė, lektorė, straipsnių autorė, dula, mama.

 

„Mano tikslas - suteikti būsimoms mamoms erdvę, kurioje jos gali būti savimi. Nebijodamos ką kiti pasakys, jos drąsiai dalinasi savo išgyvenimais, baimėmis, abejonėmis. Bendraminčių rate ir laukimas tampa ne toks sunkus. O fizinė veikla bei kvėpavimo pratimai giliai į vidų įrašo pasitikėjimą savo kūnu. Šis pasitikėjimas ne tik padeda gimdymo metu, bet ir atsistatymą po gimdymo padaro gerokai harmoningesnį.“

gallery/irena_s